Przejrzystość interfejsu i łatwość obsługi RapidWMS

RapidWMS jest to program klasy WMS (Werehouse Managment System) stanowiący kompleksowe informatyczne rozwiązanie, którego zadaniem jest płynne wspomaganie procesów zachodzących w magazynie.  Szczególnym atutem jest łatwość obsługi modułów z których składa się system. Niniejsza publikacja poświęcona będzie interfejsowi systemu. Doświadczenie z wdrożeń systemów magazynowych oraz liczne rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za ich obsługę ułatwiły stworzenie własnej aplikacji spełniającej liczne wymagania. Jednym z ważniejszych wymogów systemu WMS była prostota obsługi oraz elastyczność.

Zacznijmy od przedstawienia modułu zarządzającego RapidWMS.

Konsola zarządzająca RapidWMS posiada przejrzysty interfejs graficzny i intuicyjną budowę, pozwala na szybkie poruszanie się pomiędzy oknem głównym, a menu w postaci listy gdzie mamy dostęp do poszczególnych list i podlist programu. Główne ikony menu pozwalają w szybki sposób przenieść się do żądanej sekcji. Menu w postaci listy RapidWMS podzielone jest na obszary tematyczne w których znajdują się poszczególne okna (formularze, listy), składa się ono z elementów zależnych od roli zalogowanego użytkownika systemu.

Menu główne RapidWMS

Menu główne konsoli zarządzającej systemu RapidWMS

Filtry w konsoli zarządzającej RapidWMS są dostępne w każdej zakładce i oknie. Poniższa animacja przedstawia działanie filtrów w systemie RapidWMS.

Moduł przenośny RapidWMS.

Moduł przenośny RapidWMS instalowany na kolektorze posiada przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny. Rozmieszczenie ikon w  menu w głównym okna modułu pozwalają w szybki sposób przenieść się do żądanej sekcji. Intuicyjny interfejs graficzny pozwala szybko przystosować pracownika do pracy, średni czas szkolenia wynosi (4-6h). Poniższa animacja przedstawia sposób poruszania się po interfejsie modułu przenośnego RapidWMS.

 

 

Więcej możliwość Modułu przenośnego systemu RapidWMS przedstawiono w poprzednich publikacjach.

Dedykowane linki:

http://rapidwms.pl/elektroniczny-podpis-w-systemie-magazynowym-rapidwms/

http://rapidwms.pl/scisla-kontrola-realizacji-operacji-magazynowych-wykonywanych-przez-operatora-systemu-rapidwms/

http://rapidwms.pl/brak-towaru-podczas-realizacji-zlecenia-w-systemie-wms/

http://rapidwms.pl/czy-system-wms-umozliwia-uruchomienie-zlecenia-magazynowego-bez-wskazania-magazyniera/

Udostępnij!

Podziel się informacjami ze znajomymi.