DSC_0081W branży oświetleniowej kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie na rynku jest wysoki poziom obsługi klienta. Na jego osiągnięcie składają się dwa obszary: działania marketingowe i sprzedażowe oraz logistyczna obsługa klienta, a przede wszystkim sprawnie działający magazyn.

Nieoptymalne zagospodarowanie powierzchni magazynowej, błędy przy wydaniach towaru, długi czas realizacji zleceń magazynowych to tylko niektóre problemy z jakimi zetknęliśmy się przy współpracy z firmami z branży oświetleniowej.

Rozwiązaniem powyższych problemów może być wdrożenie nowoczesnego systemu magazynowego RapidWMS.

Dlatego też mam przyjemność poinformować, że już  17.07.2015 roku o godzinie 11:00 organizujemy bezpłatne seminarium on-line podczas, którego bazując na przykładzie wdrożenia systemu RapidWMS w firmie Nowodvorski Lighting  pokażemy jak znacząco usprawnić działanie magazynu sprzętu oświetleniowego.

Pokaz będzie prowadzony on-line, więc do wzięcia udziału wystarczy jedynie  komputer z dostępem do Internetu, wygodne krzesło i dobra kawa (lub herbata). Rejestracja na prezentację odbywa się tutaj.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu.

Udostępnij!

Podziel się informacjami ze znajomymi.