System magazynowy RapidWMS obsługuje systemy monitoringu wizyjnego.

Obecnie większość firm posiada monitoring wizyjny. Funkcjonuje on ze względu na bezpieczeństwo ale również zwiększa kontrolę magazynu. Nasz system WMS posiada moduł monitoringowy, który łatwo daje się zintegrować z systemem monitoringu wizyjnego. Pozwala on odtworzyć obraz na podstawie historii operacji magazynowych archiwizowanych przez monitoring wizyjny. Nasz system magazynowy archiwizuje historię operacji magazynowych wykonywanych na towarach, jednostkach logistycznych czy lokalizacjach. Oznacza to, że w dowolnym momencie możemy uzyskać podgląd operacji zarejestrowanych przez kamery podczas realizacji dyspozycji czy zadań wewnątrz magazynowych. Mamy możliwość podglądu operacji magazynowych realizowanych w czasie rzeczywistym jak i tych, które został zrealizowane wcześniej. W zależności w jakim czasie zarejestrowane pliki są archiwizowane przez monitoring wizyjny. Jakie korzyści daje nam obsługa monitoringu wizyjnego przez system RapidWMS:

  • Zwiększa wydajność pracy, pracowników magazynu. Poprzez pełny nadzór operacji magazynowych rejestrowanych przez system. Pracownik który ma świadomość, że jest obserwowany więcej czasu poświęca na prace oraz bardziej się do niej przykłada.
  • Fakt istnienia obsługi monitoringu przez system magazynowy eliminuje sposoby ominięcia przez pracownika procedur bezpieczeństwa.

Przykład w jaki sposób działa moduł monitoringowy w systemie RapidWMS przedstawia nam poniższa animacja. Funkcja mapy magazynu pozwala nam przypisać kamery do określonych lokalizacji. Funkcjonalność ta zostanie przedstawiona w najbliższej publikacji.

Udostępnij!

Podziel się informacjami ze znajomymi.