Wdrożenia systemów magazynowych

Przykładowe projekty

Poniżej przedstawiamy wybrane firmy w których członkowie zespołu RapidWMS wdrażali rozwiązania magazynowe.
Pełniejsza lista znajduje się na stronie ISK Sp. z o.o.

Łącznie w trakcie 20 letniej historii działania firmy z naszych usług skorzystało ponad 300 przedsiębiorstw.

Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting

Czołowy polski producent opraw oświetleniowych oferujący ponad 2,5 tysiąca nowoczesnych lamp zgodnych z aktualnymi trendami w wystroju wnętrz.

Jurajska Spółdzielnia Pracy - logo

Jurajska Spółdzielnia Pracy

To jeden z liderów branży wodno-napojowej w Polsce, produkujący wyśmienitą wodę mineralną oraz napoje oparte na naturalnych składnikach.

DEMAR

Producent obuwia specjalistycznego obejmującego: obuwie myśliwskie i wędkarskie, obuwie ochronne i robocze, kalosze i śniegowce dla dzieci, obuwie rekreacyjne.
Firma DEMAR aktywnie uczestniczy w konstruowaniu i opracowaniu nowych wzorów obuwia dla Wojska Polskiego i służb mundurowych innych krajów.

Dorado

Dorado Chłodnie

Dorado jest firmą kompleksowo zaopatrującą  w produkty spożywcze restauracje, hotele i firmy cateringowe. Oferta firmy skierowana jest do wymagających klientów, ceniących sobie jakość i pewność serwisu.

ADeLine SA

ADe Line SA

Właściciel sieci sklepów AlmiDecor zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych, oferujących produkty do wyposażenia i wystroju wnętrz.

Uniglob - logo

UNIGLOB-Sp.z o.o.

To jeden z pierwszych i największych w Polsce importerów zasłon i firan. Działa na rynku od 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Polski, w Strykowie w województwie łódzkim

UNIMOT-logo

UNIMOT S.A.

UNIMOT S.A. jest spółką giełdową, specjalizującą się w obrocie gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG), biopaliwami oraz olejem napędowym. Oferuje szeroką gamę paliw płynnych i gazowych.

Logo AWA

AWA

Specjalistyczny dostawca narzędzi do obróbki skrawaniem wraz z serwisem i doradztwem technicznym.
Asortyment firmy to ok. 250 tyś. narzędzi katalogowych i nieskończona ilość narzędzi specjalnych.

Inter-Stomil

Inter-Stomil

Obszarem działalności firmy jest import i sprzedaż surowców dla przemysłu gumowego, drogownictwa, budownictwa, tworzyw sztucznych oraz eksport polskich produktów przemysłu chemicznego.

JAR Jaskulski Aromaty

JAR Jaskulski Aromaty

Od 1979 roku firma zajmuje się produkcją i sprzedażą aromatów spożywczych.

Drugą gałęzią produkcji są kompozycje perfumeryjne dla przemysłu kosmetycznego, chemii gospodarczej, aromaterapii, kosmetyków samochodowych itp.

Marka-logo

MARKA Sp. z o.o.

To akcjonariusz największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Firma posiada 4 oddziały rozlokowane w małopolsce w tym wyspecjalizowany punkt obsługi firm budowlanych – PSB-Profi.

Loman-logo

LOMAN

To czołowy producent czapek oraz szali istniejący na rynku europejskim od 1992 roku.

Udostępnij stronę znajomym!